شیمیدانان عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور

شیمیدانان: عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور مجری نود سبد بسکتبال شوت کردن مهارت فردوسی پور دانلود فیلم

گت بلاگز بین‌الملل اردوغان به دادن اولتیماتوم آخر دهد / زیگمار گابریل

وزیر خارجه آلمان در تصویر العمل به اولتیماتوم اردوغان درخصوص خداحافظی با اتحادیه اروپا اظهار کرد باید اولتیماتوم دادن‌های متقابل آخر یابد.

اردوغان به دادن اولتیماتوم آخر دهد / زیگمار گابریل

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از روزنامه هندلز بلات آلمان، “زیگمار گابریل”، وزیر امور خارجه آلمان با توجه به تهدیدات تازه مدیر جمهور ترکیه راجع به مذاکرات عضویت این کشور در اتحادیه اروپا خواستار آخر دادن به اولتیماتوم ها در بحران ترکیه شد.

وی در این باره گفت: من می توانم تنها توصیه کنم که حالا به روند دادن اولتیماتوم به طرف برابر خاتمه دهیم.

گابریل که در حاشیه سفر آفریقایی خود به اتیوپی سخن می گفت تصریح کرد راه ترکیه به سوی اتحادیه اروپا آشکارا با توجه به معیارهایی که ما اروپایی ها داریم توصیف شده است هست. آنچه که به تازگی در ترکیه اتفاق افتاده است این معیارها را برآورده نمی کند. اگر ما یک شروع تازه در شرایط و مناسبات را می خواهیم، باید این امر از هر دو طرف دنبال شود. درهای اتحادیه اروپا جهت گفتگوهای تازه با ترکیه باز هست. در برابر من فکر می کنم که این تنها هنگامی که معنی خواهد داشت که ترکیه نشان دهد که او هم می خواهد از رویارویی فاصله بگیرد.

اردوغان به دادن اولتیماتوم آخر دهد / زیگمار گابریل

وی افزود: آنچه که ما حالا می شنویم اولتیماتوم های تازه و رویارویی های تازه است که جهت ما چیزی به ارمغان نمی آورد. اتحادیه اروپا جهت یک شروع مجدد آماده هست. ولی این به آن معنی است که همزمان اولتیماتوم های برابر باید آخر یابد.

رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه امروز در آنکارا به اتحادیه اروپا جهت پیشبرد گفتگوهای متوقف شده است عضویت کشورش در اتحادیه اروپا اولتیماتوم داد و گفت: شما هیچ چاره دیگری جز این ندارید که آن فصل از مذاکرات با ما که هنوز باز نشده است را شروع کنید؛ اگر بخش تازه باز نشود بعد خدانگهدار.

“یوهانس هان”، کمیسر گسترش اتحادیه اروپا نیز آخرهای هفته در گفتگویی با رویترز اظهار داشت که ترکیه در حال حاضر از چشم انداز عضویت در اتحادیه اروپا دور می شود. همه در اتحادیه اروپا در این باره اتفاق نظر دارند. بعد تمرکز اتحادیه اروپا باید در این باره باشد که همکاری ها با این کشور را در سطوح دیگر متمرکز کند.

وزیر خارجه آلمان در تصویر العمل به اولتیماتوم اردوغان درخصوص خداحافظی با اتحادیه اروپا اظهار کرد باید اولتیماتوم دادن‌های متقابل آخر یابد.


عبارات مهم : اروپا

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | ترکیه | رجب طیب اردوغان | بین الملل | زیگمار گابریل | اردوغان | اولتیماتوم | اتحادیه اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog