شیمیدانان عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور

شیمیدانان: عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور مجری نود سبد بسکتبال شوت کردن مهارت فردوسی پور دانلود فیلم

گت بلاگز اردبیل انتخابات در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد

فرماندار اردبیل گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد.

انتخابات در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، جواد زنجانی با اشاره به این که انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد، افزود: در این انتخابات بیش از هشت هزار عوامل اجرایی همکاری داشتند که خوشبختانه انتخابات به صورت باشکوه و قانونمند و با حضور حداکثری مردم برگزار شد.

وی افزود: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر اردبیل به صورت قانونی تا 2 روز وقت شکایت دارند و شکایت ها با جدیت به وسیله عوامل مربوطه بررسی می شود و نتیجه های نهایی بعد از بررسی ها اعلام می شود.

فرماندار اردبیل با بیان این که لیست منتخبان شورای شهر اردبیل دیشب ساعت 23 بعد از تطبیق اطلاع رسانی شد، گفت: قبل از این وقت در کانال ها و اینترنت لیستی ارائه شده است بود که این امر بدون تطبیق بوده و لیست نهایی دیشب اعلام شد.

انتخابات در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد

زنجانی تصریح کرد: بااهمیت ترین اولویت ما در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه امانتداری و حضور حداکثری مردم بود که این امر محقق شد و برنده واقعی انتخابات 29 اردیبهشت ماه ملت کشور عزیزمان ایران بودند.

وی اظهار کرد: روند انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر اردبیل به صورت منظم و باشکوه برگزار شد و در هر صندوق بیش از 20 نفر عوامل اجرایی وجود داشت که صحت انتخابات را تائید می کردند.

فرماندار اردبیل افزود: مجوز مراسم خوش حالی نامزدهای پیروز انتخابات شوراهای اسلامی شهر اردبیل باید با هماهنگی فرمانداری برگزار شود، آیا که اولویت ما قانون بوده و در این زمینه هیچ کوتاهی انجام نمی شود.

زنجانی با بیان این که تخلفات انتخاباتی به وسیله مسئولان قضائی پیگیری می شود، گفت: مردم ولایتمدار اردبیل حماسه ای بزرگ در روز انتخابات خلق کردند و توطئه ها و نقشه های دشمن های را به یاس و ناامیدی تبدیل کردند.

فرماندار اردبیل گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و دِه در اردبیل با سلامت کامل برگزار شد.

وی بیان کرد: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر به صورت قانونی می توانند شکایت خود را با داشتن سند و مدارک قانونی اعلام کنند و با هر گونه تجمع غیرقانونی به وسیله دستگاه های مربوطه برخورد قانونی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اسلامی | اردبیل | قانونی | انتخابات | شورای اسلامی | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شوراهای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog