شیمیدانان عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور

شیمیدانان: عادل فردوسی پور عادل فردوسی پور مجری نود سبد بسکتبال شوت کردن مهارت فردوسی پور دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی وعده پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان وام به اصناف

رئیس شرکت صنعت معدن و تجارت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران سهم صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را حدود ۲۵ درصد از صادرت کل کشور عنوان و اعلام کرد: قرار

وعده پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان وام به اصناف

وعده پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان وام به اصناف

عبارات مهم : ایران

رئیس شرکت صنعت معدن و تجارت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران سهم صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را حدود ۲۵ درصد از صادرت کل کشور عنوان و اعلام کرد: قرار است ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به اصناف پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا مس فروش امروز (دوشنبه) در همایش معرفی صادرکنندگان نمونه استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: استان پایتخت کشور عزیزمان ایران براساس آمار گمرک و شرکت توسعه تجارت سهم صادراتش از کل صادرات کشور معادل ۲۴.۸۶ هست. صادرات کالا از استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به بیش از ۱۳۰ کشور دنیا انجام می شود که محصولات پتروشیمی ۱۴.۵ درصد از کل صادرات استان تهران، فرش ۲.۵ درصد، محصولات کشاورزی پنج درصد و صنایع غذایی شش درصد از صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشکل می دهد.

وعده پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان وام به اصناف

وی اضافه کرد: در هشت ماهه صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ۹ میلیارد دلار بوده که در بخش های متفاوت صادراتی تقریبا به نشانه نزدیک شده است ایم و حتی در حال برنامه ریزی هستیم که عدد صادرات در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را تا آخر سال به ۱۶.۱ میلیارد دلار برسانیم.

مس فروش افزود: براساس بخشنامه نباید بدهی های قبلی مشکلی جهت دریافت تسهیلات بخش تولید به وجود می آورد. قرار است ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به اصناف پرداخت شود و امیدواریم این رقم در سال ۱۳۹۷ به بخش اصناف پرداخت شود. همچنین طرح سیمان جزو طرح های ملی است و در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ۱۳ کوره سیمان وجود دارد که جزو طرح های اقتصاد مقاومتی بوده و به آخر رسیده است.

رئیس شرکت صنعت معدن و تجارت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران سهم صادرات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران را حدود ۲۵ درصد از صادرت کل کشور عنوان و اعلام کرد: قرار

رئیس شرکت صنعت، معدن و تجارت استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح: پنج طرح در حوزه اقتصاد مقاومتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت با جدیت مورد پیگیری شرکت توسعه تجارت هست. در سال ۱۳۹۵ چهار پروژه و در امسال چهار طرح اقتصاد مقاومتی داریم. در سال گذشته نیز دو پروه مربوط به رونق تولید می شد که اگرچه ۱۶ هزار میلیارد تومان جهت آن در نظر گرفته شد ولی پرداخت ها از این عدد پیشی گرفت.

واژه های کلیدی: ایران | تجارت | صادرات | استان تهران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog